Banner

Banner

Titulli Eni Koci - Jemi dashte
Ndëgjuar 2,464,787
Shkarkuar 1,889
Pëlqyer 25,078
Publikuar 23/02/2018

Informatat e këngës
@ENIKOCIJEMIDASHT
New single "Jemi dashte" available on:
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/44JfrqWwojK5mg7G7U3bKi
Get the song here: http://smarturl.it/Jemidashte


Follow Eni Koci on:
Website: http://www.enikoci.info
https://www.instagram.com/enikociiii
https://twitter.com/eni_koci
You Tube: https://www.youtube.com/user/Enikoci1
https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store