Banner

Banner

Titulli NRG Band - Harrom
Ndëgjuar 4,433,453
Shkarkuar 3,264
Pëlqyer 18,727
Publikuar 28/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
https://open.spotify.com/track/3r6fyOvzbwE5GPwgP6V0I4
https://www.deezer.com/track/467815292?utm_source=deezer&utm_content=track-467815292&utm_term=2400220084_1551002186&utm_medium=web
Music & Lyrics: Estto
Mix & Master By: JoJo
Video : Pro Video
**
Download link:
http://store.cdbaby.com/cd/nrgband16
**
Follow NRG BAND :

Instagram : https://www.instagram.com/nrgbandofficial/
Facebook: https://web.facebook.com/NRGbandfanclub/?ref=bookmarks

HARROM

Sa e veshtire, por une duhet ta pranoj,
Qe ne zemren time, s'do kesh vendin me njesoj,
Une per ty, s'paskam me asnje kuptim,
E ti per mua, do mbetesh vetem nje kujtim.

Po te lutem shume ti me harro,
Dhe kurre mos me kujto,
Qe nga dita ty kur te kam njofte,
Me jete jam bo pishman.

Une e di mire, aroma ime ty t’mungon,
Dikur vet ike, e tash ti mua po m'kerkon,
Por gjithcka mbaroj, asgje s'eshte me si me pare,
Asnjehere s'dite, fjalen ti me mu me mbajt.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store