Banner

Banner

Titulli Ylli Demaj - Gurbetqar
Ndëgjuar 275,849
Shkarkuar 3,100
Pëlqyer 1,626
Publikuar 13/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Këngën më të re "Gurbetqar" gjithashtu mund ta gjeni edhe në aplikacionin Premier Songs

(c) Të gjitha të drejtat e publikimit janë të rezervuara nga Premier Songs
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store