Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj ft DJ Sardi - Imagjino
Ndëgjuar 1,076,856
Shkarkuar 256
Pëlqyer 9,696
Publikuar 22/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
https://acromaxmedia.lnk.to/IMAGJINO
Melody & Lyrics: Alban Skenderaj
Instrumental: Dj Sardi & Arbre Blass (Circus Entertainment)
Mix & Master: Arbre Blass

https://www.instagram.com/albanskenderaj
https://www.instagram.com/sardidj
https://www.instagram.com/arbreblass

Imagjino

Ajo gjendet ane e mbane
Shkretetira, oqeanë
Ajo fle ne shpirt ne zemer perjetesisht
Ajo ndez nje ngjyre cdo dite
Ajo zgjon dhe perendite
Per ta thene me thjesht ...

Nuk ka rendesi a je ne dush a ne makine
Ajo s’te le nje cast te ndihesh vetem
Ajo eshte droge, alkol, cigare dhe benzine
Adrenaline me shume se gjithcka tjeter

Jo, nuk te buzeqesh gjithmone
Ndonjehere dhe te trishton
Ndonjehere te le pa gjume dhe pastaj te qeteson
E vertete dhe iluzion, marrezi dhe emocion
Pergjithmone

Imagjino, sa gri do ishte jeta pa muzike
Ti vetem imagjino, nje diell te ftohte dhe pa nje rreze drite
Oh vetem imagjino

Ajo nuk ka nevoje nga ty per orientim
Ajo nuk nevoje per lejen tende
Ajo eshte tempull ku cdo zemer gjen strehim
Nje mike e sinqerte per shpirt dhe mendje


Jo, nuk te buzeqesh gjithmone
Ndonjehere dhe te trishton
Ndonjehere te le pa gjume dhe pastaj te qeteson
E vertete dhe iluzion, marrezi dhe emocion
Pergjithmone
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store