Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Nuk eshte fer
Ndëgjuar 892,088
Shkarkuar 1,730
Pëlqyer 2,429
Publikuar 28/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Video: XL Films
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store