Banner

Banner

Titulli Young Zerka - Anna
Ndëgjuar 2,539,072
Shkarkuar 3,189
Pëlqyer 15,272
Publikuar 30/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music: Tull Production
Lyrics: Young Zerka & Ronela Hajati
Video: Mojo Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store