Banner

Banner

Titulli Meda ft Mimoza Shkodra - O mehlem
Ndëgjuar 1,249,105
Shkarkuar 607
Pëlqyer 1,846
Publikuar 12/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Virusi
Teksti: Fatmir Muja
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store