Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu ft Sinan Hoxha - Tkam fiksim
Ndëgjuar 1,792,722
Shkarkuar 369
Pëlqyer 1,899
Publikuar 15/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store