Banner

Banner

Titulli Nikolle Nikprelaj ft. Albin - LINDA
Ndëgjuar 97,650
Shkarkuar 1,115
Pëlqyer 674
Publikuar 19/05/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Production by: Nurteel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store