Banner

Banner

Titulli Adelina Ismaili - TIQJA
Ndëgjuar 4,697,103
Shkarkuar 2,579
Pëlqyer 0
Publikuar 19/05/2018

Informatat e këngës
Official video by Adelina Ismaili performing T'iqja. © 2018 Iliada Entertainment

Music: Florent Boshnjaku
Lyrics: Adelina Ismaili
Video: Mate Films
Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/tiqja-single/1387186343?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/64107742
FOLLOW ADELINA ISMAILI !
Facebook: https://www.facebook.com/AdelinaOfficiel
Instagram: https://www.instagram.com/AdelinaOfficiel
Twitter: https://twitter.com/AdelinaOfficiel

Adelina Ismaili | T'IQJA

T'iqja është Boss Bossy
I pëlqen Rolls Royce-i
T'iqja s'ta lshon renin
T'iqja e rexh venin
T'iqja është me Zojat
T'iqja i sill lojrat
T'iqja s'ka pampersa
T'iqja ka Rolex-a

Hajde Hajde T'iqe
Hajde Hajde T'iqe
Hajde oj Hatixhe
Hajde qiko dixhe

T'iqja kallxon në mëngjes
I don't work I am Princess
T'iqja bënë shumë pak make up
Ta than cash-in rrak tak f*ck
T'iqja fol me gisht
T'iqja kan turqisht
Dimrit shkon në deti
T'iqja e han hekrin

Hajde Hajde T'iqe
Hajde Hajde T'iqe
Hajde oj Hatixhe
Hajde qiko dixhe

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store