Banner

Banner

Titulli Endri - Mashallah
Ndëgjuar 712,506
Shkarkuar 2,340
Pëlqyer 9,097
Publikuar 23/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on Apple music, Spotify, Deezer...
Choose your favorite platform here https://fanlink.to/MashallahProd. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved. For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store