Titulli Endri x Stefi - Aman e kam dasht nje zambak te bardhe
Ndëgjuar 109
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Endri x Stefi - Aman e kam dasht nje zambak te bardhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store