Titulli Gazmend Rama x Albulena Ukaj - Aman aman
Ndëgjuar 988
Shkarkuar 61
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Gazmend Rama x Albulena Ukaj - Aman aman - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store