Banner

Banner

Titulli Meda - Urime Urime
Ndëgjuar 16,173,092
Shkarkuar 1,282
Pëlqyer 20,097
Publikuar 21/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Text: Arsim Bunjaku
Muzika: Granit Gashi
Orkestrimi: Virusi & Granit Gashi
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422101
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/urime-urime-single/1402582248?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/track/5InE8TUPrLLgQWoZVIC8g6
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store