Banner

Banner

Titulli Faton Isufi ft Fatos Kryeziu - Krejt ja kom pi
Ndëgjuar 73,987
Shkarkuar 1,253
Pëlqyer 602
Publikuar 27/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store