Banner

Banner

Titulli Meda - Hajt please
Ndëgjuar 6,028,347
Shkarkuar 192
Pëlqyer 8,711
Publikuar 06/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422071
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/meda-hajt-please-single/1408693675?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/track/40EiWRA7ScCkVPNygt8qGq
Muzika & Orkestrimi: Alban Furtuna
Teksti: Ghulo
Video: BUG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store