Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Nusja edhe vjehrra
Ndëgjuar 1,465,809
Shkarkuar 1,072
Pëlqyer 2,070
Publikuar 30/07/2018

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store