Banner

Banner

Titulli Altin Sulku - Bjonde
Ndëgjuar 1,584,219
Shkarkuar 309
Pëlqyer 11,215
Publikuar 10/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Petro Xhori
Mix By: DJ JoJo
Video: MaxProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store