Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Dardan Gjinolli - Jam merzit
Ndëgjuar 1,064,598
Shkarkuar 2,270
Pëlqyer 4,163
Publikuar 11/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store