Titulli Skurte Fejza - Jam merzit o shok
Ndëgjuar 869
Shkarkuar 45
Pëlqyer 4
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës
Eee jam mërzitur shokë këtë gurbet të zi..
Ooo mka mall malli du me u kthy në shpi.,
Eee jam mërzitur shokë këtë gurbet të zi..
Mka mall malli du me u kthy në shpi.,
E ti mor shok që rrin karshi...
Hajt merre gotën shok edhe thujë për t'mirë

REFRENI: Niher për muu niher për tyy...
E cakrrojmë gotat shokë e hekim mërzinë.,
Niher për muu niher për tyy...
E cakrrojmë gotat shokë edhe ngrejmë dolli

Kalojë kufinin shokë nisem për atdhe...
E zemra dhemb o shokë veq për vendin tem.,
Kalojë kufinin shokë nisem për atdhe...
O zemra dhemb o shokë veq për vendin tem.,
E ti mor shok që rrin karshi...
Hajt merre gotën shok edhe thujë për t'mirë
E ti natë anë e unë këtë anë...
E cakrrojmë gotat shokë veq për qejfin tonë

REFRENI: Niher për muu niher për tyy...
E cakrrojmë gotat shokë edhe ngrejmë dolli.
Niher për muu niher për tyy...
E cakrrojmë gotat shokë e hekim mërzinë.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store