Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Fatmira Brecani - Qefi qefi
Ndëgjuar 511,174
Shkarkuar 569
Pëlqyer 5,530
Publikuar 16/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Bes Kallaku & Fatmira Brecani - Qefi qefi

____________________________

✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes "Qefi Qefi"
► https://fanlink.to/QefiQefi

____________________________

🎵 Muzika : Shpetim Saraci


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BES KALLAKU :
Instagram ► https://instagram.com/bes_kallaku

🎤 Connect with SHPETIM SARACI :
Instagram ► https://www.instagram.com/shpetimsaracii

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#beskallaku #qefiqefi #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store