Titulli Gold AG ft Fatmira Brecani - Oj dashni
Ndëgjuar 509
Shkarkuar 175
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft Fatmira Brecani - Oj dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store