Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Agimi ft Fisniket - Shqiptare
Ndëgjuar 194,060
Shkarkuar 281
Pëlqyer 1,937
Publikuar 24/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Follow the performing artistt on Instagram & Facebook:
@hekuranbyheki
@Hekuran Krasniqi

Spotify: https://open.spotify.com/album/4aFioSCOBRKS4Tb5pOc0Tu
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/75591222

Muzika & Orkestrimi: Hekuran Krasniqi
Teksti: Agim Gerguri
Produced by: Heki
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store