Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. Vjosa Emini - Hajde nje nate
Ndëgjuar 3,277,693
Shkarkuar 95
Pëlqyer 5,630
Publikuar 18/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Muzika dhe Orkestrimi: Hekuran Krasniqi
Teksti: Alban Miroci
Sax Alt: Genc Leka
Sax Alt & Sopran: Dardan Gjinolli
Produced by: Heki
Sponsor Melissa
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store