Banner

Banner

Titulli Jeta Faqolli ft Kastro Zizo - Bashke
Ndëgjuar 44,062
Shkarkuar 1,742
Pëlqyer 578
Publikuar 19/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Muzika: Gramoz Kozeli
Orkestrimi: Robert Frroku
"Don Production"
Producer: Kastro Zizo
Sponsor: Intersport
Le Palazzine Hotel
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store