Banner

Banner

Titulli Dani ft Bes Kallaku - O bir
Ndëgjuar 6,041,507
Shkarkuar 6,288
Pëlqyer 19,983
Publikuar 02/11/2018

Informatat e këngës
Listen on Spotify / Download on iTunes "O Bir"
► https://fanlink.to/oBir

Muzika: Edlir Begolli
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) & Edlir Begolli
Sax: Ad Sybardhi
Styling: Joni Peci
Make Up: Marlin Lako
Video: Eduart GrishajBes Kallaku on Instagram: https://www.instagram.com/bes_kallaku/

Dani on Instagram: https://www.instagram.com/ramadan_krasniqi_dani_/


℗ & © AVD Digital & Bes Kallaku. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store