Banner

Banner

Titulli Dani ft Bes Kallaku - O bir
Ndëgjuar 6,892,741
Shkarkuar 443
Pëlqyer 21,678
Publikuar 02/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

𝗦𝗵𝗶𝗸𝗼𝗻𝗶 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗲 :
► https://fanlink.to/FilmiFalco

____________________________


Dani & Bes Kallaku - O bir

____________________________

✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/oBir

____________________________

🎵 Muzika: Edlir Begolli
🎵 Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) & Edlir Begolli
🎵 Sax: Ad Sybardhi
🎥 Video: Eduart Grishaj
👕Styling: Joni Peci
🎨 Make Up: Marlin Lako


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BES KALLAKU :
Instagram ► https://instagram.com/bes_kallaku

🎤 Connect with DANI :
Instagram ► https://instagram.com/ramadan_krasniqi_dani_

🎵 Connect with EDLIR BEGOLLI :
Instagram ► https://www.instagram.com/edlirbegolli

🎵 Connect with ENDRIT MUMAJESI (MUMA) :
Instagram ► https://www.instagram.com/mumaofficial

🎵 Connect with AD SYBARDHI :
Instagram ► https://www.instagram.com/adisybardhi

🎥 Connect with EDUART GRISHAJ :
Instagram ► https://www.instagram.com/eduartgrishaj

👕 Connect with JONI PECI :
Instagram ► https://www.instagram.com/jonipeci_store

🎨 Connect with MARLIN LAKO :
Instagram ► https://www.instagram.com/marlin_lako

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#beskallaku #obir #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store