Banner

Banner

Titulli KIDDA - Sa ke ti
Ndëgjuar 5,090,097
Shkarkuar 4,642
Pëlqyer 38,639
Publikuar 08/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe to KIDDA’s channel ► https://www.youtube.com/theonlykidda?...

Follow KIDDA:
Instagram ► https://www.instagram.com/theonlykidda/

Directed by: Alban Selimaj
Produced by: Kngz
Lyrics by: Kidda
Executive Producer: Ghost

https://youtu.be/itArVJ-CCmE

(Lyrics)

Oh mama mia, revolucion une boj (revolucion une boj)
Oh mama mia, edhe pse nuk kam faj,

Sa ke ti? Sa ke ti sa ke ti sake ti x2

I said one one, nuk ka tjeter se mkalon lon,
Ladies love me cuz im young, ma kan inati se jom tu bo pare llom llom,

Oh lule lule hajde ti, oh lule lule hajde ti, oh lule lule hajde ti, sa mire pe drridh zemer o sa mire pe drridh,

Kta po shiten ku jon senet tho? KU KU ku jon senet tho?
(kiddisht, Kiddisht)

I said move to the left I said move to right,
I know she love it like that ye she love it,

Oh mama mia, revolucion une boj (revolucion une boj)
Oh mama mia, edhe pse nuk kam faj,

Sa ke ti? Sa ke ti sa ke ti sake ti x2

I said one one, nuk ka tjeter se mkalon, (ehy)
Nashta fjalt pak e rrallon, e qoj ni gisht nalt TØW maje n’men hoe,

Oh how she move that, luje luje zemer move that, mr. Captain let me take control now, mmmhhhh

Cus when we pull up we reload, and when we enter we reload, punen e kam leht I just reload, I know she dying when I reload,

I said move to the left I said move to right,
I know she love it like that ye she love it,

Oh mama mia, revolucion une boj (revolucion une boj)
Oh mama mia, edhe pse nuk kam faj,

Sa ke ti? Sa ke ti sa ke ti sake ti x2
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store