Banner

Banner

Titulli Ela Muja ft. Labinot Rexha - Jepja ti zemren
Ndëgjuar 78,558
Shkarkuar 2,161
Pëlqyer 877
Publikuar 16/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music/ Lyrisc - B2N
Video - Loni Producion
Sax - Dardan Gjinolli
Producent - Labinot Rexha
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store