Banner

Banner

Titulli Ylli Demaj ft Mimoza Mustafa - Leze Leze
Ndëgjuar 1,557,142
Shkarkuar 507
Pëlqyer 1,339
Publikuar 27/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Produskioni festiv Labia 2019
Ylli Demaj & Mimoza Mustafa
Leze Leze

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4
iTunes :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/itunes
Amazon :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/amazonmusicbuy
Premier : https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/spotify
Deezer:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/deezer
AppleMusic:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/applemusic
Qobuz:
.................................................................................

Muzika remake ;Bini Nebihu
Teksti : Aida Baraku

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store