Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Qike e Djal
Ndëgjuar 1,562,772
Shkarkuar 3,886
Pëlqyer 1,980
Publikuar 29/11/2018

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk
Teksti: Arton Ramadani
Muzika: Safete Mustafa
Orkestra: M&D Studio

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store