Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Kafe e dynja
Ndëgjuar 5,015,580
Shkarkuar 5,949
Pëlqyer 4,937
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store