Banner

Banner

Titulli Buta - My Bitch
Ndëgjuar 719,615
Shkarkuar 3,787
Pëlqyer 2,976
Publikuar 04/12/2018

Informatat e këngës
Kanga e katerte prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. False Ego
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store