Banner

Banner

Titulli Buta - My Bitch
Ndëgjuar 790,184
Shkarkuar 4,234
Pëlqyer 3,490
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e katerte prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. False Ego
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store