Banner

Banner

Titulli Buta ft. Qendresa - Pa Arsye
Ndëgjuar 428,219
Shkarkuar 2,492
Pëlqyer 1,387
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e peste prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. False Ego
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store