Banner

Banner

Titulli Buta ft. Ago - Pare tReja
Ndëgjuar 584,208
Shkarkuar 3,794
Pëlqyer 1,615
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e tete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. Lasik
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store