Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Qka po don ma shum
Ndëgjuar 1,095,991
Shkarkuar 4,131
Pëlqyer 1,303
Publikuar 06/12/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction
Tekdti muzika - Besim Bunjaku
Orkestrimi - Ermal Krasniqi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store