Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Qka po don ma shum
Ndëgjuar 1,134,494
Shkarkuar 4,701
Pëlqyer 1,358
Publikuar 06/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction
Tekdti muzika - Besim Bunjaku
Orkestrimi - Ermal Krasniqi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store