Banner

Banner

Titulli Nita Latifi - Tequila
Ndëgjuar 167,717
Shkarkuar 150
Pëlqyer 886
Publikuar 30/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Nita Latifi - Tequila
Melody: Nita Latifi & Art Lokaj
Teksti: Nita Latifi
Music Mix & Mastering: Florent Boshnjaku
Video: ImagineFilms
Executive producer: BC 2po2

Connect with Nita Latifi
https://www.instagram.com/nitalatifii/

All rights reserved by Authentic Entertainment
#nitalatifi #tequila #authentic
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store