Banner

Banner

Titulli Ertila Koka ft Fisniket - Ne te dy
Ndëgjuar 178,771
Shkarkuar 3,420
Pëlqyer 1,833
Publikuar 14/12/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Ertila Koka & Fisniket - Ne te dy
Music: Besim Gashi & Erzen Berveniku (Fisniket)
Lyrics: Agim Gerguri
Mix & Master:
Studio by Heki & Fis Studio

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store