Banner

Banner

Titulli Fisniket ft Gold AG - Ku je nise
Ndëgjuar 628,026
Shkarkuar 8,691
Pëlqyer 5,665
Publikuar 10/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Connect with Gold AG
Facebook | https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | https://www.instagram.com/arianagushi/


Pa me thuj ku je nise me shku
Me i lan’ te gjitha mu largu
A ke ne zemer pak gjynah
Ka me t’mare malli me m’pa

Re:
Eh more shpirti jem
Ne kohna te v’shtira po me len
Do t’pendohesh ne vetmi
Se e mbyte nje dashni
Eh mori zemra jem
Ti po shkon e ku po m’len
Çka i bane dashnis tane
Eh mori jeta jem.

Prej ikjes tonde te dyt kena me vujt
Ama pe majna nveti pa i kallxu kerkujt
E di qe ki me mlyp e di qe ki me thon
Po du edhe niher nkraht e mu kon
Kaniher po thom nashta qiky o fati
Ama premtimet tua mshtin me ta mar inati
Ama prap se prap ti per mu je e njejta
Me bo neser mu kthy apet i harrojna kejta.

Atje larg ku ki me jetu
Shume gjera kan me tu kujtu
E vetme ne dhimbje ke me qa
Vujtjet e mdhaja kan me t’vra.


#onima #goldag #fisniket
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store