Banner

Banner

Titulli Jetmir - Jetmiri
Ndëgjuar 44,790
Shkarkuar 2,697
Pëlqyer 353
Publikuar 19/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram: jetmirsalihu96

ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

LYRICS

REF
jeten sikur liber lexoje prej dites
tpar kur kom ardh ekom dit
qe skamu nal deri un ta marr
qaton per qka jom ardh e
talentin jo ti po zoti maka fal

VERSE 1

lexoje librin jetmiri
jeten sikur film jetmiri
realiteti mthirri jetmiri
un sjom si ti un jom maj miri

ajo ty sta jep se me ty nihet vet
vete edhe aton tkallxon qe sjom tu rrejt
ajo mu mdon edhe pse si kallxoj drejt
e rrej edhe kur i thom qe jom flejt

menimi i saj o jetmiri
ajo ty tleN kur un e thirri
per to jom maj miri
un e rrej plus sikom kall qiri

REF
jeten sikur liber lexoje prej dites
tpar kur kom ardh ekom dit
qe skamu nal deri un ta marr
qaton per qka jom ardh e
talentin jo ti po zoti maka fal

VERSE 2

kta pom kshyrin prej poshtit e po thojn jo kjo sosht fer
po ku je kon kur un skom fjet asniher
jeta osht qysh zgjedh po edhe sa punon merr
e un jom njoni prej tyve qe sjom durzu asniher


besimin nzot edhe menimet guri
po ti hajde provoje me thy kit muri
po na jem mur qe sprishet kurr
e ti ski ke qa mu mburr se i ndrron menimet kurv


me mu ajo vjen edhe mem pa me tjetren
me ty nuk vjen edhe meja fal jeten
te un nihet ngroht te ti e ftoht
ty gjith jo mu kurr jo sum thot

REF
jeten sikur liber lexoje prej dites
tpar kur kom ardh ekom dit
qe skamu nal deri un ta marr
qaton per qka jom ardh e
talentin jo ti po zoti maka fal
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store