Banner

Banner

Titulli Getinjo - Uh
Ndëgjuar 1,184,977
Shkarkuar 10,271
Pëlqyer 3,046
Publikuar 22/12/2018

Informatat e këngës
Instagram: @getinjo

Music & Instrumental : Celaya drums,Dj money

Mix & Master : Dj Money

Video : @Ookami.films

Lyrics: Getinjo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store