Banner

Banner

Titulli XOXO ft Muharrem Ahmeti - My Baby
Ndëgjuar 4,138,886
Shkarkuar 18,623
Pëlqyer 54,412
Publikuar 27/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
#XOXOMusic #Mybaby#MA
XOXO FT Muharrem Ahmeti

►Spotify:https://open.spotify.com/album/43lXSPzSqDmLOiMa3nis2O?si=t_vnsqdLR3iL8Cmqd9AERQ

►iTunes:https://music.apple.com/gb/album/my-baby-single/1474926262

►Amazon Music : https://www.amazon.com/My-Baby-Xoxo-Muharrem-Ahmeti/dp/B07VXF8T6L/ref=mp_s_a_1_1?keywords=XOXO+-+My+Baby&qid=1566776977&s=dmusic&sr=1-1

►instagram :https://www.instagram.com/xoxomus1c/

►facebook:https://m.facebook.com/xoxomusikstyle/

►Manager booking vider whats up :00447882214119
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store