Banner

Banner

Titulli Adelina Ismaili - Sa 1000 engjuj
Ndëgjuar 277,777
Shkarkuar 41,532
Pëlqyer 756
Publikuar 01/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official video by Adelina Ismaili performing Sa njëmijë engjuj. © 2019 Iliada Entertainment

Music: Frédéric Chateau
Studio: Florent Boshnjaku
Lyrics: Adelina Ismaili
Video: T7 (Fatmir Varaku & Arbër Agushi)
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/4a8PU2N7K3o4EG0hH5WpQN
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/83305892
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sa-1000-engjuj-single/1448483108?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store