Loading...
Titulli FLOW - Bora
Ndëgjuar 11,494
Shkarkuar 21,869
Pëlqyer 449
Publikuar 09/01/2019

Download

Informatat e këngës
Official Instagram: floriant.salihu

ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store