Titulli Ylli Demaj - Qe dy jave bora -Remake
Ndëgjuar 59
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli Demaj - Qe dy jave bora -Remake - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store