Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh
Ndëgjuar 1,412,582
Shkarkuar 42,135
Pëlqyer 1,169
Publikuar 11/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
Subscribe: https://smarturl.it/MproductionSub

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store