Loading...
Titulli Getinjo - Sillet
Ndëgjuar 3,938,490
Shkarkuar 32,573
Pëlqyer 37,908
Publikuar 29/01/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
VIDEO: N'PIK CREATIVE
INSTRUMENTAL: PLIS BEATS
MUSIC: 2EUROMUSIC & DJ MONEY
LYRICS: GETINJO

Connect with Getinjo:
https://www.instagram.com/getinjo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store