Banner

Banner

Titulli Mozzik x Loredana - Romeo and Juliet
Ndëgjuar 41,371,936
Shkarkuar 92,590
Pëlqyer 408,240
Publikuar 31/01/2019

Download

Informatat e këngës
#mozzik #loredana #romeojuliet
JETZT streamen: https://loredana.lnk.to/ROMEOJULIET
LOREDANA & MOZZIK MANAGEMENT: [email protected]

🔥 MOZZIK auf Instagram:
https://www.instagram.com/mozzik
🔥 LOREDANA auf Instagram:
https://www.instagram.com/loredana

🔥 ROMEO & JULIET 🔥 wurde produziert von MIKSU & MACLOUD

►Miksu auf Facebook:
http://www.facebook.com/joshimixu45
►Miksu auf Instagram:
http://instagram.com/joshimixu

►Macloud auf Facebook:
https://www.facebook.com/MacloudOffiziell
►Macloud auf Instagram:
http://instagram.com/macloud_lauthentikk

MASTER: Yunus Cimen
►Yunus Cimen auf Instagram:
http://instagram.com/kingsize130

Das Video 🔥 ROMEO & JULIET 🔥 wurde produziert von: Entermedia

Executiv Producer & Styling: Mozzik
Hair & Make Up: Dafine Neziri
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store