Banner

Banner

Titulli Blero ft Gasso X Fissi - FALJA
Ndëgjuar 1,518,296
Shkarkuar 22,976
Pëlqyer 2,361
Publikuar 03/02/2019

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Blero ft Gasso X Fissi - FALJA
Muzik: Fissi & Doni
Text: Fissi & Gasso
Klarinet: Ragip Kosumi
Style: Mr. Rex
Producent Executiv: Blero Muharremi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store