Banner

Banner

Titulli Sandro ft. Getinjo - Lila
Ndëgjuar 1,933,010
Shkarkuar 303
Pëlqyer 5,856
Publikuar 23/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Sandro ft. Getinjo - Lila

Music&instrumental: Celayadrums
Mix&Master: Macloud
Video: Orkan.ce
Lyrics: Sandro&Getinjo

Connect with Getinjo:
https://www.facebook.com/OfficialGetinjo
https://www.instagram.com/getinjo

Connect with Mozzik:
https://www.facebook.com/MozzikOfficial
https://www.instagram.com/mozzik

Connect with 2Euro Music:
https://www.instagram.com/2euromusic
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store