Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Komandant Hamez Jashari drite lirie
Ndëgjuar 101,075
Shkarkuar 7,326
Pëlqyer 461
Publikuar 01/03/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
Shkurte Fejza - Komandant Hamez Jashari, drite lirie
Mjeshter i madh: Shkurte Fejza
video :RedmediaKS (Burim Krasniqi)
tekst & music: Naim Gjoshi
orkestrimi : Xhevdet Gashi
Producent ekzekutiv :Agim Rama
RRENJET TONA, BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store